Blero lavdëron reperin AlexKëngëtari Blero ka lavdëruar shumë reperin Alex, i cili këndon në këngën e fundit të Bleros, “Pse”.Ai ka postuar një foto të Alex në faqen e tij në Instagram ku thotë se reperi i ri do të paraqitet në një bashkëpunim me këngëtaren e re suedeze, Maria.

“Mbani mend fjalën time kur thashë se ai do të bëhet një yll i madh”, ka shkruar Blero në rrjetin e tij Instagram.

Kënga “Pse” e Bleros, që i kushtohet tradhëtisë dhe ka më shumë se 3 milion klikime në youtube, e në të cilën paraqitet Alex, Blero kishte thënë se ai do të bëhet një yll i muzikës rep. Tani ai thotë se vetëm Alex ka filluar të shfaqet me bashkëpunimet e radhës, siç është ai me këngëtaren suedeze, Maria.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here