Blero lanson këngën “Pse” Këngëtari Blerim Muharremi, i njohur si Blero, ka lansuar këngën e tij më të re, me titull “Pse”.

Kënga është në duet me një këngëtar të ri, të quajtur Alex, transmeton Koha.net.

Kënga është një baladë dhe ka një klip me skena interesante, që Blero më herët i ka publikuar në rrjete sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here