Blero ‘kujdeset për shpinën e Afërdites’ Blero poston në rrjetet sociale foto që ndonjëherë duken të menduara mirë për të tërhequr vëmendjen e portaleve dhe publikut.

Blero shpesh është i përfolur edhe për fotografitë apo mbishkrimet që poston në Instagram.Gjatë ditës së sotme ai ka publikuar një fotografi të përbashkët me modelen dhe këngëtaren Afërdita Dreshaj.

“Unë kujdesem për ty Afërdita Dreshaj”, janë fjalët që ia ka bashkëngjitur postimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here