Këngëtari i njohur Blero Muharremi që kur ishte bërë baba kishte dëshmuar për fansat e tij se është shumë i përkushtuar ndaj vajzës së tij Tarës.

Këtë më së miri keni pasur mundësi ta kuptoni përmes fotografive që ai poston e ku shihet shumë shpesh me Tarën, transmeton Gazeta Express.Blero dhe Teuta tashmë të dy kanë jetë të ndryshme.Por pavarësisht kësaj, Blero nuk e lë anash vajzën e tij të cilën shumë shpesh e merr pranë vetës dhe i realizon asaj çdo dëshirë.E së fundmi Tara e vogël ka vendosur ta befasojë babin e tij me një dhuratë e cila e ka gëzuar shumë Bleron.

Tara i kishte bërë një vizatim Bleros, kështu edhe duke i lënë një mbishkrim tejet të ëmbël.“Babi të dua shum”, kishte shkruar Tara ku edhe kishte vizatuar një zemër dhe një ylli.Kjo gjë padyshim e ka gëzuar aq shumë Bleron, saqë ai nuk ka hezituar ta ndajë këtë me të gjithë fansat e tij.Blero e kishte fotografuar këtë vizatim dhe e kishte postuar në profilin e tij në Instastory.Këngëtari i njohur Blero pak javë më parë kishte publikuar projektin e tij më të ri “Për ty”, në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Muharrem Ahmeti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here