Blero: Jam në lidhje me Afronën Blero më në fund e ka pranbuar publikisht se është në lidhje dashurie me modelen Afrona Dika.Ai madje ka deklaruar se është shumë i lumtur me të.

“Jam me Afronën dhe jam shumë i lumtur”, ka thënë Blero, transmeton Telegrafi.

“Afrona është një vajzë shumë e mirë, e edukuar, e shkolluar edhe një vajzë që mendoj unë që më kompleton. Jemi ende në fazën e fillimit, por jena bashkë dhe po ndihna më së miri”, ka vazhduar më tej ai.

Për më shumë ndiqeni intervistën e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here