Blero ironizon me kolegët e tij këngëtarë dhe aktorë Këngëtari Blero njihet për ironinë e tij të vazhdueshme sikurse në media ashtu edhe në publik. E së fundmi e ka vërtetuar edhe përmes një fotografie të publikuar në Instagram, raporton Indeksonline.

Blero ka publikuar një foto ku shihet në mesin e “miqve” të tij, brenda një autobusi rrugës për në Brezovicë, me këtë rast ai ka vendosur edhe një mbishkrim përmes të cilit në një formë ka ironizuar me kolegët e tij aktor dhe këngëtarë, duke i quajtur ata si “fansa” të tij.

 

Blero ironizon me kolegët e tij këngëtarë dhe aktorë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here