Blero i lumtur në krahët e AfronësKëngëtari i njohur, Blero Muharremi, tash e disa muj është në lidhje me modelen Afrona Dika.

Si Afrona ashtu edhe Blero, nuk ngurojnë që haptazi t’ia shpreshin njëri- tjetrit dashurinë, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund të shihni disa fotot të ciftit në fjalë, të cilët duken të jenë të lumtur dhe mëse të dashuruar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here