Blero i blene makine TeutesTeuta Krasniqi dhe Blero cilsohen si  cifti i vitit 2009.

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi dhe njeri nga kengetaret me te mire shqiptar, Blero, duken te lumtur perderisa presin lindjen e femijes se tyre te pare qe do do te vie ne jete ne maj te vitit te ardhshem.

Keto dite Blero i bleu nje makine aktores se njohur Kosovare Teuta Krasniqi, mirepo nuk mesua se per cfare tipi eshte fjala.

43 KOMENTET

 1. urime per beben ishalla ju shkon jeta gjith me te mira e gezime se ju dua shum te dyve

 2. nime me bebe pe bohi aaa valla blero nuk em pelqen shum po per hater te teutes pe thom kishe “çift ” i mire . nejse ishalla ju len beba mir edhe athu qysh doni mia vendos emrin une e kam 1 ide edhe me siguri ma pelqenin kqyrni (BLero + Teuta = bletuta ) Bash i mir ha se blero tucan pd kalofshit mire good buy

 3. pershendetje blero dhe teuta jeni qifti ma i mir en ks veq perpara urime per bebne nese osht vajz ishalla i ngja teutes e nese osht djal bleros ahhahahha tugn ju du lindaaaaaaaaa mpuq

 4. URIME URIIME

  ncnnc paramendo qfar ylli ka me u ba beba pej 2 prindve SUPER
  blero craaaasy hahah teuta looqk super je ishalla me jet te gjat beba

 5. o Urimeee..teutaaaaaa je nje yll te dua shumeeeee dhe urime per beben ishalla ke fat ne jettttttttttt se shume shume shume e bukurrrrrrrr tungggg bukurosheee kissss

 6. ooo urime beba e me jet te gjat dhe ju 2 paqit nje jet te lumtur e te bukur ju don marigona i love you baby and blero and teuta i love you and qikiqin e dua shummmmmmmmm bay klm

 7. o ishalla keni sukse e qysh po doni me ja lan emrin jet te gjat e te lumtur te treve

 8. hehehe blero saradana shum mir koket dal ishalla i ni mire per juve per haj beba ishalla ju plaket

 9. oooo jeni shum te mir a ishalla ju shkon qekjo pun mir se ueeeeeeeeee e ishalla beby i ngjan teutes se blero sosht fort i mir hhehehehe tung klm i love you

 10. jeni me te miret bravoo blero ki dit me zgill femnen tende ndersa bebeja qe do te vij ne jet ne muajin majj do te jet se bashku me mua ne maujin majj e ne ditt nuk e di e ishalla me 11 majj e ka detlindjen se bashku me muaa hehhe kiss e kini te dytt bravo ju koftt saranda ose perndryshe teuta hajt thuj facebook hehhe facenuk hehhe kiss

 11. jen qifi me i mir i vitit2009 2010

  ishalla jet te gjat e te lumtur baaashk gjithmon

 12. valla me juve ska shum ju duh sidomos BLERON rrush e kam e falenderoj zotin qe e ka kriju bleron se mos me ngu bleron kur te knon un smuj me u qetsu kur jam nervoz ajt puq per te dyve e sidomos ty loqkan Blero?zemrushja jote tdon

 13. ju dua shumm te dyve blero te dua shummmmmmmmmmmm me pelqen shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 14. shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mir vallaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 15. urimee bebaa ju dua te dyve shumm amo teuten ma shum sepse osht aktore shum shum e mir e ishalla e gzoni beben e kaloni ju sipas mundesive..kissss

 16. olaaaaaaaaa blero je shum i bukur po veq ma e bukur apet teuta se ka fam te maaaddhhheee ju du dyve jeni nje qift shum i mir ishalla ju lind nje djal i bukur e i ngjan hashim thaqit hauahuauauahuau

 17. blero je shum i bukur urime teuten sidonos teuta eshtma e bukur se krejtttttttttttttttttttttttttttttttttt vajzen ma te bukuren e ke gjetur hallal te qoftttttttttttt

 18. une deshiroj qe te kini nje jet sa me te mir me bebushen e bukur e te vogel mpuch e kini nga linda te tret

 19. teuta je shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmme bukur

 20. o zot po te kqij jeni mihanja nga prishtina si dhumpiraa :@:@:@:@:@:@ ju rreej veqq ishallaa del bebja e mirr ishalla deL si unee :P:P:D:D:

 21. shum tee bkur jeni qift i papa par :D:D. ngaa gjezidja prishtin shkollaa xemail mustafa klasa 7/2 :D:D.

 22. urime urime urime ….te dyt jeni shum te bukurrrr eeeeeeeeeeee purrr bebbb s po di qa me thon ishalla del ma e bukur se iuuu hehhh! <3<3
  :D:D…:P oki kalofshi mirr pershendetje nga [PEJAA] qe e duuuu……aa.. shuuu!mpuqq 3-rret e kinii :D.

 23. teuta je shum e bukur dhe shkoni shum si qift ti me bleron……. ju uroj fat dhe lumturi ne jete me beben tuaj

 24. urime urime nga tetova ju uroj jet te gjat dhe te lumtur edhe bebes ritje sa me te shpejt tung.

 25. Urime te di jeni shuuuum te bukur ju deshiroj jet te gjat dhe te lumtur Urime edhe per lindjen e Tares po dihet Teuta lind trimeresha dhe jeni te dyt te mrekullueshem tung nga Sara..

 26. po e bukur pak po a mo budallice shume bash qysh e ka mare edhe rolin shume po i shkon [per tipi

 27. o shum mir vallahi mase mirt ju te dy veq kush ja ka inati se mate miret bot ju uroj per vajzen e ishall rrit me baba e nan ju uroj nga zemra lumja ju dua shum ty blero e teute ju shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm me gjitne zemre

 28. urime bebja Teut-Blero ju jeni shum tmir kur slun teuta ne Kafenen ton skqyre hiq ju dua shummmmm Teuten pak ma shum se osh ne vajz shum intelegjende te dua Teut -Blero edhe bebeb ja du shum

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here