Une nuk e kuptoj pse kengetari Blero fillon kot ma si koti zenka me te tjere, sepse jo vetem qe ngeli duke i humbur, por shkon dhe kerkon falje nje jave me vone.

Ne te njejten kohe nuk arrij te kuptoj sesi mund te bjeri kaq poshte niveli i artisteve te estrades sone, qe biseda te prapaskenave i shfaqin ne publik me keq se plakat e lagjes.

Mesaduket Blerim Destani ka vendosur te sponsorizoje videoklipin e fundit te MC Kreshes ose te dikujt te afert me te (askush nuk e sqaron se per videon e kujt behet fjale) dhe Blero i eshte drejtuar nepermjet rrjetit shoqeror Twitter duke i thene se “Vella! Degjova se do i sponsorizosh videoklipin njerit qe eshte MUT!!! Kujdes se nderin ta kthen ne tradheti!!!”

(E perkthyem ne shqip neve ok) Nderkoh MC Kresha e ka postuar kete mesazh ne llogarine e tij (shiko foton me larte).
Nuk dime se kush eshte problemi midis Bleros dhe MC Kreshes, por seriozisht e ka ky? Hajde muhabet kalamajsh hajde!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here