Blero feston atësinë Flirt Këngëtari i njohur Blero ka festuar me shokë dhe shoqe atësinë e tij prej babai në klubin Flirt bashkë me kolegë të tij, që kanë qenë kryesisht meshkuj dhe disa femra.

Këngëtari Blero në nickname në profilin e tij në Facebook shkruan se edhe “gjashtë muaj I gonna be…” që do të thotë se ai vetëm ka filluar të futet në “tripat” e atësisë.

Blero ishte fejuar me aktoren dhe prezantuesen e njohur Teuta Krasniqi para disa muajve dhe nuk u vonua shumë kur ai kuptoi se do bëhet baba.

6 KOMENTET

  1. tung blero valla boll te mir jeni ma te mir nuk keni me shku ne bot ok qashtu vazhdo me te ok klm bukur ten jeten

  2. bravo blero dhe teuta jeni qifti ma i miri ju dua shummmm dasht zoti qe tekeni nje fmi te bukur dhe te shendosh urime

  3. bravo ju qoft mos e tradhtoni njeri tjetrn se jeni si dy yje duajni njeri tjetrin urime per vajzen ju dua

  4. shum bukur blero bravo i lus zotit qe te kesh nje femi sikur ju te2 te bukur ju jeni me te bukurit per mua ne bot ju dua per zemersisht tung kalofshi mir si nje qift

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here