Blero dhe Uki vin me “1 her”Këngëtari më i përfolur gjatë vitit 2015-të, Blero ka sjellë këngën e tij të re “1 her” në bashkëpunim me Ukin (SoulKid).

Për tekstin e këngës është përkujdesur Uki, ndërsa muzika është punuar nga Prygo, e gjitha kjo është realizuar në studion e Bleros, Elephant.

Për videoklipin është përkujdesur produksioni Asha./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here