Blero dhe Afrona bashkë në Turqi Këngëtari Blero Muharremi duket se ka filluar një lidhje të re të dashurisë, pavarësishtë se Blero këtë nuk e ka pranuar publikisht.

Në një fotografi të postuar në rrjetin social “Facebook” ku shihen bashkë Blero me Afrona Dika zgjohen dyshimet që këngëtari dhe bukuroshja Afrona Dika janë në lidhje.

Blero në këtë fotografi ka shkruar: Ooo shikoni që kam gjetur në Turqi … çfarë surprizë e bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here