Blero dhe Adrian Gaxha vijnë me bashkëpunim?Blero së fundmi ka publikuar këngën ‘Pse’ e cila po pëlqehet shumë.Por, ai nuk po ndalet.

Këngëtari ka paralajmëruar një ‘gjë të madhe’ me këngëtarin Adrian Gaxha, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Ai ka publikuar një foto me të në llogarinë e tij në Instagram.

“Me Adrianin do të jetë një gjë e madhe, pa dyshim. Është veç çështje kohe”, ka shkruar ai në Instagram.

Nuk dihet se kur do të vie bashkëpunimi, por dyshja kanë bashkuar forcat për diçka që do ta publikojnë së shpejti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here