Blero bëhet baba. Këngëtari i njohur nga Kosova ka përcjellë sot paradite lajmin e lindjes së vogëlushes në Facebook.Im sooooooooooooo happyyyyyyyyyyyyy. Sot është dita më e LUMTUR e imja në jetën time.

Unë dhe Teuta u bekuam dhe u bëmë prindër të njëbukurosheje të vogël”, shkruan Blero në statusin e profilit të tij në facebook.

Menjëherë më pas kanë vërshuar dhe urimet për jetë të lumtur për Blero Muharremin dhe aktoren kosovare Teuta Krasniqi.Lidhja mes tyre nisi vitin e kaluar dhe bashkëjetesën e çiftit do ta përforcojë lindja e princeshës së vogël.

5 KOMENTET

  1. ju uroj jete te lumur
    dhe teuta mos harro te kthehesh tek kafeneja jone se pse na kenaq
    si dhe bleros i kisha thene na bej nje keng me sefe duraj

  2. urime…urime.Jeni cifti me i bukur ne bote, ju uroj fat dhe lumturi ne jeten tuaj. urime dhe per vogelushen jam e sigurt qe do jete vajza me e bukur ne bot sepse te dy prinderit e saj jan shuuuuumeeeee te bukur. Blero mos u merzit per barcelonen. BARCELONA ESHTE 1 DHE VETEM 1.

  3. bukuroshja juaj do te jet nje princesh e vertet.Gjithashtu do te jet shume krenare per ju sepse jeni qe te dy te mrekullueshem

  4. urime ishalla ju perngjan juve se jeni te mrekullushem bleron e preferoj si kengetar edhe teuten si aktore teut a ki me lujt ma shpejt te kafeneja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here