elvana1Blerim Muharremi, i njohur si Blero, përveç realizimit të projekteve muzikore personale, ka kohë që është përkushtuar edhe si producent i këngëtarëve të rinjë. Ndërkohë, është aktiv edhe me komentet e tij ndaj zhvillimeve në skenën muzikore shqiptare.

Këtë herë, Blero ka vënë në shënjestër të kritikave këngëtaren Elvana Gjata dhe produksionin “Three Dots”.

Sipas tij, video e këngës “Gjaku im”, ka ngjashmëri me videon e “Wicked game” nga HIM.

Elvana Gjata publikoi videoklipin e këngës “Gjaku Im”, në nderim të 100 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Në dallim nga videoklipet e tjera, këtu Elvana shfaqet me një imazh mistik, duke pasqyruar kohët e lashta dhe një dimension të ri.

Ky  videoklip është thënë te jete punuar me një përkushtim të veçantë, për realizimin e të cilit, Elvana ka pasur në dispozicion një ekip prej më shumë se 30 personash.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qDqCfdYZDTM
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4WA2jBMk-Pk
Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here