Këngëtari nga Mitrovica, Blerim Muharremi, i njohur si Blero, këto ditë ka shumë mbrëmje muzikore të planifikuara nëper qytetet shqiptare.

Si pasojë e agjendës së ngarkuar verore, Blero duket se e kalon shumicën e kohës duke udhëtuar.

“Me Kenzon, 24 h rrugëve. Vera është e çmendur. B – Tour”, ka shënuar Blero në Twitter, duke postuar fotografinë ku shihet duke udhëtuar me veturë.

Blero ka udhëtuar drejt Durrësit, ku sonte do të performojë për publikun e atjeshëm dhe njekohësisht do të festojë ditëlindjen e tij të 34-të

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here