Blerina Kondi fshin fotografitë që kishte me Dr. Florin në Instagram! Bashkëshortja e këngëtarit të ndjerë Dr.Florit, Blerina Kondi ka bërë një gjest që i ka shokuar të gjithë ndjekësit.

Blerina ka fshirë nga llogaria e saj në Instagram të gjitha fotot me ish-bashkëshortin.

Në llogarinë e saj tashmë janë vetëm disa foto me dy fëmijët, Kaltrinën dhe Danielin shkruan newsboomb.al.

Nuk dihen ende arsyet që e kanë çuar Blerinën të marrë këtë vendim. Ndoshta ajo ka menduar për një fillim të ri, por s’mund të themi ende asgjë me siguri derisa ish-bashkëshortja e të ndjerit të vendosë vetë të flasë.

Blerina Kondi fshin fotografitë që kishte me Dr. Florin në Instagram!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here