Blerim Xhemaili ka gruan më të bukur nga të gjithë futbollistët në ItaliGruaja e futbollistit shqiptar që luan për Zvicrën Blerim Xhemajli është ndër femrat më seksi në Itali, dhe kjo gjë nuk mund t’u shpëtonte fansave italianë.

Në një prej faqeve më të njohura në rrjetet sociale, janë postuar disa foto ku i thurren lavde bukurisë dhe gjoksit të saj.

Natyrisht që duke parë format mahnitëse të Erjonës, italianët e kanë vlerësuar si gruaja më e bukur e të gjithë futbollistëve italianë.

Blerim Xhemaili ka gruan më të bukur nga të gjithë futbollistët në Itali

Blerim Xhemaili ka gruan më të bukur nga të gjithë futbollistët në Itali

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here