Duket mjaft bukur i veshur dhe me stil, aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani. Thuhet se ai ka blerë një vilë në Dubai, ndërsa këtë foto që shihni e kishte postuar në rrjetet sociale, me mbishkrimin “Ja shpëtuam nga 21 dhjetori”.

Por aktori i filmit ‘Kometa” ka marrë shumë komente pozitive nga të dyja gjinitë për veshjen e tij në këtë foto që ka publikuar. Veçse të blesh vilë në Dubai, e të mos vishesh bukur, kjo nuk duhet të ndodhë kurrë. M. GJ.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here