Blerim Destani bën jetë super të shtrenjtë.

Blerimi një orë dore paguan 800.000 euro dhe nuk është për t’u habitur që vozitë një veturë poashtu super të shtrenjtë, shkruan lajmi.net

I tillë duket përbrenda Mercedesi i tij të cilin po e nget rruëve të Berlinit.

Ishte vetë Blerimi ai i cili e ka publikuar një foto në Instastory tek e cila ka treguar që aktualisht ndodhet në kryeqytetin e Gjermanisë.

Poshtë fotos gjeni lajmin për orët mijëra euroshe të Blerimit, njëra më e shtrenjtë se Porsche e Ferrari

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here