E ka zakon që kur ka afër femrave, të mbajë në dorë një puro kubaneze. Mos ndoshta kjo është një mënyrë fisnike e Blerim Destanit për të joshur ato apo thjesht një mani që ai nuk e fsheh në asnjë intervistë? Ku i dihet?

Aktori Blerim Destiani ka festuar vitin e ri në New York nën shoqërinë e bukuroshes Drenusha Latifi. Këngëtarja e njohur ka qenë e shoqëruar me mikeshën e saj Afërdita Dreshaj dhe fotografin Fadil Berisha në një lokal në New Yokr, ku kanë gjedhur të festojnë natën e ndërrimit të viteve.

Por na bën habi kjo foto aspak e zakonshme e Blerimit me Drenushën, ku afrim paksa i tepruar, që mund ta hamendësojmë sin je flirt mes tyre. Ndoshta nëse etiketohet si i dashuri, dyshojmë mos edhe këtë here Blerim vrapon të hedhë poshtë zërat e një lidhje mes tyre, duke theksuar se janë vetëm miq.

Urojmë që këtë herë të paktën të ketë diçka të vërtetë mes tyre, ndryshe na bën të mendojmë se Blerimi për momentin nuk ka në plan asnjë lidhje dashurore, përveç dashurisë tij të madhe…aktrimin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here