Nuk është hera e parë që ata fotografohen pranë njeri-tjetrit. Aktori Blerim Destani dhe këngëtarja Dafina Zeqiri thonë se janë miq të mirë…

Megjithëkëtë, sipas Bluetooth, po përflitet për një lidhje të re me një djalë që ka qenë eksi i Rita Orës, ndërsa ai njihet si për lidhjet e ndarjet e shumta me femra të njohura të ekranit.

Të jenë lidhur bashkë?! Kush e di… Kjo foto është bërë në New York, gjatë një nate që dy të rinjtë kanë kaluar bashkë në klub.

Dafina prapë e ka ndryshuar modelin e flokëve!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here