blerim-destani-foto-ne-skafPas reklamimit te viles se tij luksoze ne Dubai dhe miqve te tij dhe te dashures, tashme eshte radha qe aktori Blerim Destani ti hype motorit te ujit dhe te argetohet ne plazhet e bukura te Dubait. Por nuk e di nese ka qene edhe Liberta kete here me te, apo ajo ia ka realizuar keto foto ndoshta .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here