Blerand Stavileci është ndarë nga gruaja dhe tashmë është në lidhje të rePër javë të tëra është përfolur se Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci është ndarë nga bashkëshortja e tij pasi që kishte nisur lidhje me ish Miss Kosova, Diana Avdiu.

Por ky lajm del të jetë i pavërtetë, pasi që Stavileci është parë nën shoqërinë e gruas sot gjatë konventës së grave të PDK-së të mbajtur në Emerald.

 

blerand savileci

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here