Blerand Stavileci është ndarë nga gruaja dhe tashmë është në lidhje të reMinistri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, është ndarë nga gruaja e tij me të cilën ka një vajzë, bën të ditur Indeksonline.

Sipas informacioneve të këtij portali, dyshja që deri para pak vitesh shfaqeshin të lumtur, tashmë nuk janë bashkë.

Për më shumë, raportohet se ministri tashmë është në një lidhje të re me një vajzë të bukur, e cila merret me modelizëm.

Indeksonline ka siguruar edhe një fotografi, ku ata shihen së bashku në një lokal.

Blerand Stavileci është ndarë nga gruaja dhe tashmë është në lidhje të re

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here