Këngëtarja Bleona Qereti vijon me projektet e saj në SHBA.

Këtë herë ajo ka paralajmëruar se së shpejti do të rikthehet me një projekt muzikor për të cilin publiku nuk është ende gati. Ajo është shfaqur në një studio regjistrimi ndërkohë që dukej në formë dhe më e lumtur se kurrë.6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here