Kengetarja shqiptare e cila po synon ka kohe edhe tregun e huaj ne Amerike, Bleona Qereti ka nje shqetesim qe e shpreh.

Ajo thote se sikur bashkeshorti i saj, Ganiu t’ia kushtoje asaj vetem 50 perqind te vemendjes sa ia kushton makines se tij, kjo do te ishte mrekulli per te.

Si duket Ganiu merret shume pas makines se tij duke e harruar te merret me bashkeshorten bukuroshe. Dhe ketu Bleona si grua e bukur qe eshte ka te drejte, don vemendje, e ne ia urojme ta marre gjate ketij viti. Ndersa i urojme dhe t’i realizohet deshira e asaj qe pak kohe me pare ka thene qe kete vit Bleona don te behet nene.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here