Këngëtarja e talentuar dhe mjaftë e suksesshme,krijuesja e hitit “Magnetic” Bleona Qereti ishte pjesëmarrëse e shumë evenimenteve të mëdha Amerikane.

Ajo së fundmi ka qenë pjesë e evenimentit “Angel Ball”,eveniment ky që u mbajt në New York dy ditë më parë.Bleona shkëlqeu edhe përballë Kim Kardashian-it, femër kjo shumë e suksesshme në botën e showbiz-it.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here