Bleona ka shkelqyer e tera ndersa ka marre pjese ne festen me rastin e ndarjeve se cmimeve te famshe “Grammy Awards”.

Kesaj rradhe nuk do te shkruajme per manine e Bleones per te marre pjese ne evente te medha, po per sharmin e saj qe duket se po ben per vete cdo dite e me shume edhe publikun Amerikan.

Bleona ka shkruar ne Twiter se pamjen e saj rrezellitese ne kete aktivitet gjigand ia detikon njerit prej grimereve me te njohur ne Hollivud.

“Troy Jensen eshte absolutisht me i miri, ai me beri nje make-up te mrekullueshem dhe besojeni apo jo, e realizoi kete vetem ne 10 minuta”, ka thene kengetarja shkruan Standard. Jensen trukon vipa, si Kim Kardashian, Megan Fox, Nicole Scherzinger etj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here