Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti, e cila aktualisht është duke zhvilluar karrierën e saj në Amerikë, na ka shokuar të gjithëve gjatë një interviste të fundit.

Tanimë jemi mësuar ta shohim këngëtaren nëpër eventet më të rëndësishme në Amerikë dhe ka qenë pikërisht në një të tillë, ndërsa është intervistuar nga një kanal mode i njohur atje.

Teksa iu është përgjigjur pyetjeve të gazetarit për veshjen e saj, për këngët e reja që ka punuar me Timbaland, për këngën e saj që qarkullon në i-Tunes, Bleona ka treguar edhe eksperiencën e saj në Amerikë.

Ka treguar se është një emigrante, por kur intervistuesi i ka kërkuar që në fund të thotë ‘Thank you’ në shqip, këngëtarja nuk ka pranuar. Ajo nuk ka thënë faleminderit, por ka vazhduar të flasë anglisht, duke shtuar se tanimë është shtetase amerikane.

Nuk e dimë në ka qenë kjo një shaka nga ana e Bleonës, apo ajo e ka pasur seriozisht, gjithsesi fakti që na ka mohuar s’na bën të ndihemi shumë mirë… /Bluetooth/

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here