Bleona Qerreti , zbulon dashurinë e saj të re!…Këngëtarja e mirënjohur Bleona Qerreti ka pozuar sëfundmi me një t-shirt mjat intersant me të cilën ajo tregon se ka një vend që është në zemrën e saj.

Elbasani do mendonin të gjithë meqë origjina e saj është prej atje. Por jo, zemra e Bleonës rreth për një trevë tjetër të Shqipërisë dhe ajo nuk e fsheh aspak.

“I love Tropoja” është shkruar në bluzën që ajo mban të veshur në foton e saj më të fundit ndërsa shfaqet në studio regjistrimi ku me gjasë ajo po inçizon këngën e saj të re.

Dhe me shumë gjasë edhe tropojanët me këtë foto dedikim të Bleonës, në anglishten e tyre do të donin t’ia kthenin me të njëjtën monedhë asaj: “We love u too, oj çikë”!…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here