Bleona Qerreti zbulon më shumë se ç’duhetKëngëtarja shqiptare Bleona Qerreti është ndër këngëtaret më seksi dhe provokative të estradës sonë.

Ajo këtë e ka dëshmuar edhe njëherë përmes një fotografive të postuara në Instagram, ku shihet mjaft tërheqëse dhe me gjoksin e zbuluar,të cilin e ka mbuluar me anë të duarve duke u dukur kështu edhe më joshëse.

 

Bleona Qerreti seksi dhe provokative

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here