Bleona Qerreti provokuese dhe seksi Rikthimi i Bleona Qerretit në ekran nuk kishte se si të mos ishte i zhurmshëm, si gjithnjë.Diva e popit shqiptar rikthehet në Tiranë për të marrë pjesë në spektaklin e TV Klan “Your Face Sounds Familiar”, që ka nisur vetëm pak minuta më parë.

Ajo është në jurinë e spektaklit dhe sonte u shfaq provokuese dhe seksi si gjithnjë…

Në qendër të vëmendjes ishte pikërisht Bleona me veshjen e saj ekstravagante: një fustan të zi dhe transparent.

Por pyetja që lind tek të gjitha atë që e shikojnë është, a ka veshur të brendshme, këngëtarja e njohur?

Bleona Qerreti provokuese dhe seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here