Zgjohem rreth orës 11:00 paradite, dalë për vrap pesë milje ose shoh trajnerin tim Gunnar Peterson për dy orë, në drekë kam takim pune (ku zakonisht unë shkoj në restorant dhe ushqimin e marr me vete, duke qenë që ushqimi më vjen i paketuar me kalori se çfarë duhet të ha).

Pas drekës takohem me profesorin e kantos William Riley për një orë e më pas shkoj në joga rreth orës 4 e 30, dhe në orën 7:00 shkoj në studio … deri në orën një ose dy të mbrëmjes.

Pastaj vi në shtëpi, flas me mamin në “Skype” ose siç ndodh tani në këto momente ulem para kompjuterit për ndonjë intervistë apo e-mail që më duhet të kthej përgjigje.

D.m.th jetë qeni (qesh)., shprehet këngëtarja Bleona Qerreti qe aktualisht është duke zhvilluar profesionin e saj të këngës në SHBA. Kengetarja po bashkepunon keto kohe me Timbaland dhe shprehet se te behesh yll ne Hollivud nuk eshte e lehte, perndryshe do ishin bere te gjithe, thekson ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here