Imagjinoni sa u habitëm kur në tapetin e kuq të ceremonisë së ndarjeve të çmimeve “Grammy Awards” pamë të parakalonte dhe këngëtarja Bleona Qerreti!!!

Ne ju kemi treguar se ajo ka kohë që është zhvendosur në Los Anxhelos në përpjekje për të publikuar një album në anglisht, dhe pjesëmarrja në “Grammy” si duket ka qenë pjesë e promovimit të saj si artiste në botën e muzikës amerikane.

Bleona nuk ishte e shoqëruar nga askush.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here