" Bleona Qeretit i humb unaza e martesës" Bleona e cila po i then majat e suksesit si me zërin ashtu edhe me pamjen e saj tërheqëse, është gjithmonë në qendër të vëmendjes për mediat rozë.

Njësoj ka ndodhur edhe këtë herë, pas postimit të një fotografie në rrjetin e saj social Instagram, ku shihet se po kërkon diçka në qantë ndërsa nga ana tjetër duket shumë bukur dhe seksi, transmeton lajmi.net.

Foto e postuar mban mbishkrimin:

“Më duket se e kam humbur unazë e martesës, a mund të më ndimojë dikush”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here