Bleona Qerreti, u ka derguar nje email te cuditshem, disa redaksive te lajmeve, duke kerkuar ndihme per para.

Nuk dihet nese adresa eshte vertet e kengetares apo behet fjale per ndonje email te rreme, por ne e-mail shkruhet tekstualisht keshtu: “Vetem dua tju bej te ditur se udhetimi im ne Londer ka qene nje katastrofe.

Isha duke kaluar nje kohe fantastike deri mbreme kur humba te gjitha parate, kartat e kreditit dhe telefonin, shkruan Standard.

Ishte nje eksperience e frikshme, pasi u godita ne pjesen e pasme te shpines, ndersa ndodhesha ne nje klub. Jam ende gjalle dhe kjo eshte e rendesishme, por tani kam mbetur pa para dhe kam nevoje per ndihmen tuaj. Dua te me dergoni disa para, dhe ju premtoj se do tua kthej perseri sa po te kthehem ne shtepi. Ju lutem me njoftoni se cfare do beni. Bleona Qerreti”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here