Bleona Qereti trajtohet si ‘boss’ prej dy meshkujveBleona Qereti ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri.

Por, kjo nuk ka bërë që këngëtarja të jetë edhe aktive në koncerte dhe rrjetet sociale.

Në llogarinë personale në Facebook këngëtarja ka publikuar një fotografi duke e mbajtur dy meshkuj muskulor.

“Atëherë kur ti je bosi”, ka shkruar Bleona në Instagram. /Telegrafi/

bleona

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here