BleonaBleona Qereti femra që ka thyer tabu në shqipëri vazhdon të jetë po aq tërheqëse sa dikur.

Dhe këtë e ka vërtetuar sot me një foto të postuar në profilin e saj në instagram, ku e veshur me një palë bikin ngjyrë ari ajo na tregon se është në formë të përkryer për këtë sezon veror shkruan Albeu.

Bleona vazhdon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku ka pas mjaft sukses me këngën “Take you over”, është e angazhuar me koncerte të ndryshme dhe merë pjesë vazhdimisht në eventet më kryesore të filmave në botë.

Bleona

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here