Vitet ikin, por jo për Bleonën.

Bleona Qereti si këngëtare nuk njeh moshë.

Ajo mban formë fizike të shkëlqyer, edhe pse vitet ikin.

Bleona, ndonëse jeton në SHBA, mbetet shumë aktive në daljet e saj televizive.

Ajo ka postuar në Instagram një selfie, në të cilën thotë se është pa filter dhe pa ndërhyrje në foto. Bleona tha se nuk ka marrë as silikon.

Ky veprim i këngëtares ndryshe nga fotot e zakonshme, ka marrë shumë reagime pozitive.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here