Bleona Qereti ka treguar se eshte momentalisht duke perfunduar montazhin e videoklipt te kenges “Pass Out”.

Pas turneut mbareshqiptar,kengetarja me ne fund pas disa vitesh do ti kthehet dhe ekraneve me nje videoklip te ri muzikor aq te shumpritur.

Me poshte keni mundesine te degjoni “Pass Out” e cila eshte nje miksim ritmesh. Revista Albaniac

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here