Bleona Qereti se “mban toka”, shikoni ku ka hipurKëngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti e cila tash e disa vite jeton n Amerikë vazhdon t tërheq vëmendjen e t tjerëve me paraqitjet e saj.

Ajo ka postuar nj fotografi n Instagram ku shihet hipur mbi një veturë tejet luksoze me ngjyr t arit dhe poshtë tek tabelat në vend të numrave shkruan “AL: Bleonaire”.

Përmes kësaj fotografie këngëtarja siç duket ka dashur ta shpreh gëzimin që kënga e saj “Take you over” e cila nuk ishte aktive n Kosovë është rregulluar.

“Disa #Bleoanires ne kosove me thone video ” take you over ” nuk eshte active! Problemi eshte regulluar tashme”, ka shkruar posht fotografis Bleona.

Bleona Qereti se “mban toka”, shikoni ku ka hipur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here