Bleona Qereti relaksohet në Dubai, publikon foto pa makeupKëngëtarja Bleona Qereti ka përshëndetur fansat e saj me një foto nga Dubai. Bleona shfaqet me bikini dhe pa make up dhe duket në formë të shkëlqyer.

Në fakt kjo periudhë ka për të qenë shumë impenjative për të, prandaj dhe seks simboli shqiptar i kishte të nevojshme këto pushime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here