Jo vetëm pritja e mirë që iu bë këngëtares Bleona Qereti, por edhe një kujtim i bukur dhe shumë “hot” do t’i mbajë mend, pasi mësuam se këngëtarja ka realizuar disa foto shumë ‘hot’ dhe nudo artistike nën syrin e fotografit të njohur, dhe njëkohësisht mikut të saj Avni Selmani.

Fotot nuk janë publikuar ende, por që vërtet do të komentohen shumë.

Si duket, Bleona e vërtetoi atë që gjatë konferencës në Prishtinë tha se ajo është artiste dhe nuk e ka problem të realizojë foto artistike nudo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here