Yjet e kinemasë dhe muzikës prej vitesh kanë një vend në muzeun prej dylli në Londër.

Bleona nuk i ka rezistuar dot tundimit dhe e ka vizituar atë, por duket se aty ajo ka vënë re ngjashmërinë mes saj dhe Angelina Jolie, prandaj edhe ka vendosur të bëjë një foto krah divës së njohur të kinemasë.

Ku i dihet, ndoshta në karrierën e saj të së ardhmes, edhe Bleona do ta ketë një statujë të tillë, krah yjeve të mëdhenj të Hollywood-it.

1 Koment

  1. ah veq le ta pret ,se kjo s’munet me u bo yll veq se u martu me nji milioner amerikan

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here