Bleona Qerreti ka pozuar para paparacëve ndërsa mbërriti në Palais des Festivals në natën e ndarjes së çmimeve NRJ Music Swards 2012.

Prej kohësh tanimë shqiptarja Qerreti po tenton të hyjë në botën e artit ndërkombatar dhe nuk humbet asnjë rast të tillë për tu shfaqur përpara medias.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here