Bleona Qereti pozon me yllin hollivudian Nicolas CageBleona Qereti ditë më parë paralajmëroi se do të merr pjesë në një film hollivudian. Tek sot kanë filluar xhirimet filmike ku do të merr pjesë këngëtarja shqiptare dhe këtë e ka bërë të ditur përmes rrjetet sociale.

Madje, bukuroshja shqiptare është fotografuar përkrah aktorit të madh amerikan Nicolas Cage, transmeton Telegrafi. Në këtë formë, Bleona thotë se i është realizuar ëndrra duke pohuar se “një vajzë nga një vend i vogël me një ëndërr të madhe”.

Neve na mbetet të shohim se me të cilin rol do të shfaqet Qereti në këtë projekt filmik. Ndryshe, ajo ditë më parë është parë në një darkë edhe me aktorin hollivudian, Armand Assantes.

bleona

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here