Bleona Qereti përfekte me të zezaE njohur kohëve të fundit për provokime të shpeshta përmes fotografive në rrjetin Instagram, këngëtarja Bleona Qereti ka realizuar edhe sot një të tillë.

E veshur me një rrjetë të tejdukshme, me dorëza boksi në duar dhe një helmetë në kokë, ajo ka vendosur që në këtë mënyrë të urojë ditën e të dashuruarve.

Si gjithmonë Bleona dukej mjaftë seksi.

Bleona Qereti përfekte me të zeza

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here