Këngëtarja Blena Qereti tregoi për ndjekësi e saj përmes fotove se ishte prezente në eventin më të rëndësishëm të kinematografisë botërore.

Pas publikimit të fotove me emra të njohur të artit si Jassica Alba, Tom Ford, etj Bleona ka zgjedhur të relaksohet. Ajo ka postuar në Instagamin e saj çastet e relaksit pas një nate të gjatë dhe emocionuese.9

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here