Bleona Qereti nxjerr gjoksin në “X Factor”Bleona Qereti vazhdon të tërheqë vëmendjen me veshjet e saj.Ndoshta jo aq shumë sa në ndarjen e çmimeve AMA ku doli transparente, por gjithsesi veshjet e saj nuk mund të jenë kurrë të zakonshme.

Ajo ka qenë në mbrëmjen e fundit të “X Factor” me një fustan që zbulonte pjesën e përparme të saj dhe sidomos gjoksin.

Bleona ka postuar edhe një foto në FB me anëtarët e tjerë të jurisë.

Ajo duket se e ka marrë me shumë entuziazëm këtë spektakël dhe po dhuron performanca të jashtëzakonshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here